جرثقیل های کفی دار دارای انواع مختلفی می باشند مانند ۳ تن ۵ تن ۱۰ تن و ۱۵ تن ولی یکی از قویترین جرثقیل کفی دار و پرکاربردترین جرثقیل های کفی دار جرثقیل ۱۰ تن می باشد.

این جرثقیل ها که برای بار زدن انواع اجسام تا سقف ۱۰ تن استفاده می شوند به این صورت کار میکنند که وسیله مورد نظر مانند انواع ماشین ها ، کانکس ، تمامی وسایل صنعتی و غیر صنعتی را بر روی کفی خود بار زده و جابه جا می نمایند.

جرثقیل های ۱۰ تن کفی دار به دلیل دارا بودن مساحت کفی بزرگ می تواند هر وسیله ای به ابعاد ۲٫۵۰در ۶ متر را حمل نماید.
بهترین خصوصیات این نوع جرثقیل ها این است که اگر وسیله ی سنگین که نیاز به جا به جا دارد و وزن آن در حدود ۱۰ تن می باشد با استفاده از این جرثقیل ها به راحتی جا به جا می شوند.

مشخصات جرثقیل 10 تن

طول بوم این نوع از جرثقیل ها انواع مختلفی دارد که در ادامه توضیح میدیم و همچنین دارای وینچ و سیم بکسل و بدون وینچ و به همراه ترمز می باشد و با توجه به نصب شدن بر روی کامیون دسترسی و نوع بوم آن با گردش ۳۶۰ در جه می باشد.
زاویه بلند کردن اجسام برای بوم این نوع جرثقیل از ۵ درجه تا ۷۵ درجه می باشد.جک این جرثقیل از نوع هیدرولیک می باشد تا بتواند هنگام بلند کردن اجسام ایمنی لازم جهت بهبود کار صورت پذیرد.
این نوع جرثقیل می تواند وسیله را برداشته بر روی کفی خود قرار داده مسیری را طی کرده و دوباره وسیله در محل مورد نظر بارگذاری کند.
وزن متداول این نوع جرثقیل بدون کامیونت در حدود ۷ تن و با کامیون ۱۸ تن می باشد و در ادامه توضیحات کامل جرثقیل ۱۰ تن را شرح می دهیم پس با ما همراه باشید.

استفاده کاربردی از جرثقیل ۱۰ تن

این جرثقیل کاربرد دیگری هم دارد در قسمت هایی که نیاز به جا به جا کردن بارهای بیشتر از ۱۰ تن باشد از این جرثقیل ها استفاده می کنند خصوصیات این جرثقیل به دلیل دارا بودن بوم متفاوت معمولا در همه جا استفاده می شود.
همچنین برای حمل بار از نوع کفی دار این جرثقیل برای بارهایی که سنگین تر از ۱۰ تن باشند نیز استفاده می شود. این جرثقیل از انواع مختلفی بسته به نوع بوم و قدرت تحمل و اندازه بوم تقسیم بندی می شود.

اجاره جرثقیل 10 تن 

برای اجاره جرثقیل 10 تن می توانید با مشاورین سامان جرثقیل تماس گرفته تا از علاوه بر مشاوره به شما عزیزان، از مناسبترین قیمت اجاره جرثقیل در تهران نیز بهره مند گردید.