جرثقیل های کفی دار دارای انواع مختلفی می باشند مانند ۳ تن ۵ تن ۱۰ تن و ۱۵ تن ولی یکی از قویترین جرثقیل کفی دار و پرکاربردترین جرثقیل های کفی دار جرثقیل ۱۰ تن می باشد.

این جرثقیل ها که برای بار زدن انواع اجسام تا سقف ۱۰ تن استفاده می شوند به این صورت کار میکنند که وسیله مورد نظر مانند انواع ماشین ها ، کانکس ، تمامی وسایل صنعتی و غیر صنعتی را بر روی کفی خود بار زده و جابه جا می نمایند.

جرثقیل ماشینی 10 تن

جرثقیل های ۱۰ تن کفی دار به دلیل دارا بودن مساحت کفی بزرگ می تواند هر وسیله ای به ابعاد ۲٫۵۰در ۶ متر را حمل نماید.
بهترین خصوصیات این نوع جرثقیل ها این است که اگر وسیله ی سنگین که نیاز به جا به جا دارد و وزن آن در حدود ۱۰ تن می باشد با استفاده از این جرثقیل ها به راحتی جا به جا می شوند.

اجاره جرثقیل 10 تن کفی دار

مشخصات جرثقیل 10 تن

طول بوم این نوع از جرثقیل ها انواع مختلفی دارد که در ادامه توضیح میدیم و همچنین دارای وینچ و سیم بکسل و بدون وینچ و به همراه ترمز می باشد و با توجه به نصب شدن بر روی کامیون دسترسی و نوع بوم آن با گردش ۳۶۰ در جه می باشد.

اجاره جرثقیل 10 تن کفی دار

زاویه بلند کردن اجسام برای بوم این نوع جرثقیل از ۵ درجه تا ۷۵ درجه می باشد.جک این جرثقیل از نوع هیدرولیک می باشد تا بتواند هنگام بلند کردن اجسام ایمنی لازم جهت بهبود کار صورت پذیرد.

اجاره جرثقیل 10 تن کفی دار

این نوع جرثقیل می تواند وسیله را برداشته بر روی کفی خود قرار داده مسیری را طی کرده و دوباره وسیله در محل مورد نظر بارگذاری کند.
وزن متداول این نوع جرثقیل بدون کامیونت در حدود ۷ تن و با کامیون ۱۸ تن می باشد و در ادامه توضیحات کامل جرثقیل ۱۰ تن ( جرثقیل ماشینی 10 تن ) را شرح می دهیم پس با ما همراه باشید.

مشخصات دکل جرثقیل 10 تن

دكل جرثقيل 10 تن به‌طور معمول دارای یک دکل دوتلسکوپ با طول کل حدود 10 متر می‌باشد، و وزن آن بدون حضور کامیون و کفی حدود 5 تن است. زاویه چرخش این جرثقیل‌ها تا 375 درجه امکان‌پذیر است.

همچنین، گشتاور چرخش دکل این جرثقیل ۱۰ تن حدود سه هزار کیلوگرم بر متر می‌باشد.

اجاره جرثقیل 10 تن کفی دار

در تجهیزات این دستگاه، از اقلامی همچون شیرآتمیان، شیر قفل کن، و ضامن ایمنی قلاب نیز بر روی دكل جرثقیل ماشینی 10 تن نصب می‌شود. این تجهیزات افزایش ایمنی و کارایی این دکل را تضمین می‌کنند.

جرثقیل دستی 10 تن

استفاده کاربردی از جرثقیل ۱۰ تن

این جرثقیل کاربرد دیگری هم دارد در قسمت هایی که نیاز به جا به جا کردن بارهای بیشتر از ۱۰ تن باشد از این جرثقیل ها استفاده می کنند خصوصیات این جرثقیل به دلیل دارا بودن بوم متفاوت معمولا در همه جا استفاده می شود.
همچنین برای حمل بار از نوع کفی دار این جرثقیل برای بارهایی که سنگین تر از ۱۰ تن باشند نیز استفاده می شود. این جرثقیل از انواع مختلفی بسته به نوع بوم و قدرت تحمل و اندازه بوم تقسیم بندی می شود.

اجاره جرثقیل 10 تن 

برای اجاره جرثقیل 10 تن می توانید با مشاورین سامان جرثقیل تماس گرفته تا از علاوه بر مشاوره به شما عزیزان، از مناسبترین قیمت اجاره جرثقیل در تهران نیز بهره مند گردید.

اجاره جرثقیل 10 تن کفی دار

قیمت کرایه جرثقیل ۱۰ تن

باوجود تنوع گسترده مدل‌های جرثقیل ۱۰ تن قیمت اجاره آن به وسیله عوامل مختلف تعیین می‌شود. این جرثقیل‌ها به دلیل مشخصه‌های گوناگون، قابلیت انجام کارهای مختلف را دارا هستند.

حتماً به این نکته توجه داشته باشید که وزن بار مورد نظر باید در محدوده باربری جرثقیل ۱۰ تن باشد تا هیچ مشکلی در حین کار ایجاد نشود. همچنین، شرایط محیطی محل کار نیز بر قیمت اجاره تأثیرگذار است.

اجاره جرثقیل 10 تن کفی دار

استهلاک و نیاز به تعمیرات ممکن است حجم کار را تحت تأثیر قرار داده و در نهایت قیمت کرایه جرثقیل ۱۰ تن را متأثر کند. این موارد بر اساس شرایط محل فعالیت و نوع کارهای مورد نیاز تغییر می‌کنند. همچنین، نهادهای صنفی هر ساله نرخ مصوبی برای اجاره جرثقیل‌ها اعلام می‌کنند که بر اساس شرایط بازار و تغییرات صنعتی تجدید نظر می‌شود.

جرثقیل دستی 10 تن

دکل بلند جرثقیل ۱۰ تن

دکل بلند جرثقیل ۱۰ تن و جرثقیل دکل کوتاه از دو دسته اصلی جرثقیل 10 تن به حساب می‌آیند. نام‌گذاری این دو نوع جرثقیل از اختلاف در طول دکل نشأت می‌گیرد. در واقع، تفاوت اصلی بین این دو در طول دکل آنهاست.

در جرثقیل دکل کوتاه، طول دکل اصلی تا ۹ متر بوده و دارای ۲ تلسکوپ است. به عبارت دیگر، دکل این جرثقیل  بازویی کمتر دارد.

جرثقیل دستی 10 تن

از سوی دیگر، در جرثقیل دکل بلند، طول دکل اصلی به ۱۲ متر می‌رسد و دارای ۳ تلسکوپ است. این اختلاف در دکل‌ها باعث افزایش قدرت و توانایی بلند کردن بارها از روی زمین با فاصله بیشتر می‌شود.

جرثقیل دستی 10 تن

با استفاده از خدمات اجاره دکل بلند جرثقیل 10 تن قابلیت انجام کارهایی با فاصله و ارتفاع بیشتر به‌راحتی فراهم می‌شود.