جرثقیل کفی

جرثقیل کفی

جرثقیل کفی

جرثقیل کفی معمولا از ۳ تا ۱۵ تن استفاده میکند.

این مدل جرثقیل ها برای جابه جایی دستگاه ها ، کانکس ، پالت و … را به کار می روند. مزیت این نوع جرثقیل ها صرفه جویی در هزینه و زمان بوده چون دیگر نیازی ندارند دو ماشین ( جرثقیل و کفی ) هماهنگ کنند.

به طور معمول این مدل از جرثقیل ها بوم(تلسکوپ) ندارند.

ولی استثنا هم در این مدل از جرثقیل ها وجود دارد.

اجاره جرثقیل در تهران توسط جرثقیل سامان که یکی از بهترین و مجرب ترین شرکت‌ها در حوضه اجاره جرثقیل است.

که با در اختیار داشتن انواع جرثقیل‌های سنگین و سبک برای کاربردهای مختلف، خدماتی نظیر جابجایی بارهای سنگین را با کمترین قیمت و خسارت انجام می‌دهد.

جرثقیل کفی یکی از ابزارهای مهم در صنعت ساختمان و دیگر صنایع است . این ابزار قابلیت حمل و جابجایی اجسام سنگین را دارد و شما عزیزان به راحتی می توانید از جرثقیل کفی برای انجام کارهای سخت و پیچیده در محیط های ساختمانی و صنعتی استفاده کرد.

نکات و اطلاعات در مورد اجاره جرثقیل کفی

اجاره جرثقیل کفی‌ برای کار هایی که نیاز به حمل و نقل بار در سراسر شهر دارند، مناسب است.

جرثقیل‌ های کفی در اندازه‌ های مختلف و با ظرفیت‌ های متعدد وجود دارند.

و برای کاربرد های مختلف مناسب هستند.

شما می‌ توانید متناسب با نیاز خود بوم و بازو های مناسب برای جرثقیل را انتخاب کنید؛ یک جرثقیل کفی می‌ تواند دارای بوم تلسکوپی، سبد یا کابین،‌ قلاب و غیره… باشد. معمولا جرثقیل‌ های کفی روی خودرو هایی مانند خاور ها و کامیونت ها نصب می‌ شوند. البته در ظرفیت‌ های بیشتر ممکن است از کامیون‌ ها نیز برای این کاربرد استفاده شود.

در مجموع جرثقیل کفی به دلیل ویژگی های منحصر به فرد خود یکی از ابزارهای مهم در صنعت ساختمان می باشد. کارهای سنگین و پیچیده در محیط های ساختمانی و صنعتی را می توان به راحتی با این دستگاه تکمیل کرد. با این حال، استفاده از جرثقیل کفی به عنوان یک ابزار قدرتمند نیاز به دقت و احتیاط دارد. علاوه بر این، استفاده ایمن و موثر از جرثقیل کفی مستلزم آموزش و تجربه مناسب در استفاده از این تجهیزات است.

انواع جرثقیل کفی

۳،   ۵،   ۱۰  الی ۵۰ تن، جابه جایی تمامی دستگاه های صنعتی و غیره، جابه جایی انواع کانکسهای صنعتی و اداری، جابه جایی انواع چیلر ها در ارتفاعات، جابه جایی انواع پالت ها، جابه جایی انواع خودرو ها به تمام نقاط تهران و حومه، نصب انواع اسکلت های فلزی اعم از سوله و ساختمان، تخلیه و بارگیری انواع کامیون و تریلی ها و غیره.

خدمات سامان کرین در رابطه با جرثقیل کفی در تهران

از جمله خدماتی که شرکت سامان کرین می تواند در سطح تهران بزرگ به شما عزیزان به صورت کاملا تخصصی ارائه دهد ، خدماتی همچون اجاره جرثقیل های کفی در تناژهای بار 3 تن، 5 تن، 7 تن، 10 تن و 15 تن می باشدکه در صورت تمایل و نیاز شما عزیزان از استفاده و بهره مندی از این خدمات فقط کافی است با شماره تماس های موجود در وبسایت سامان کرین تماس حاصل نموده و بعد از دریافت کارشناسی های حرفه ای از زبده ترین متخصصین ما اقدام به بررسی نیازهای خود نموده و مناسبترین جرثقیل کفی را از شرکت بزرگ سامان کرین درخواست نمایید.

با ما تا انتهای این مقاله از سری مقاله های سامان کرین همراه باشید تا اطلاعات کامل و مفیدی را در رابطه با خدمات جرثقیل کفی بدست آورید.

آشنایی با جرثقیل کفی

جرثقیل کفی از انواع  مختلفی برخوردار است که هر کدام از این انواع در پروژه ها و عملیاتی مختلفی که مناسب با قدرت و تناژ و قابلیت آن نوع جرثقیل کفی می باشد مورد استفاده قرار می گیرند.

لذا با توجه به این مساله نیاز است تا شما عزیزان قبل از اقدام به دریافت خدمات جرثقیل کفی از شرکت سامان کرین به نیازهای خود در رابطه با این ابزار بسیار کارآمد توجه نموده و از کارشناسی های متخصص و فعال در مجموعه سامان کرین استفاده نمایید . شما باید با توجه به نیاز و نحوه انجام عملیات و پروژه پیش روی خود جرثقیل مناسب را انتخاب کنید.

جرثقیل های کف یکی از پرکاربردترین انواع جرثقیل ها هستند. و همواره برای پیشبرد اهداف عمرانی و ساخت و سازی شما عزیزان مورد استفاده قرار می گیرند.

اجاره جرثقیل کفی

یکی از بهترین و معتبر ترین شرکت های ارائه دهنده خدمات حرفه ای اجاره و فروش جرثقیل کفی در تهران شرکت سامان کرین می باشد. این شرکت با دارا بودن کادری مجرب و حرفه ای در تمامی موارد خدماتی جرثقیل کفی طی تمامی مراحل پروژه های ساختنمانی و عمرانی و … تا آخرین لحظه در کنار شما برای رفع تمامی نیازهای شما عزیزان خواهد بود.

جرثقیل کفی برای حمل ،جا به جایی و بارگیری انواع مختلفی از دستگاه ها یا وسیله ها ازوزن ۳ تا ۱۵ تن استفاده می کند.

مزیت این نوع جرثقیل ها صرفه جویی در هزینه است پس به پرداخت هزینه بیشتر و اجاره دو ماشین جرثقیل و کفی (خودروی حمل بار) جدا نیازی نیست.

مزیت بعدی جرثقیل کفی به صرفه جویی در زمان است که نیازی ندارند تا دو ماشین (جرثقیل و کفی) را هماهنگ کنند.
به طور معمول از انواع مختلف جرثقیل کفی برای حمل و جابه جایی همه دستگاه های صنعتی، جابه جایی انواع پالت ها، جابه جایی انواع ماشین و انواع کانکس های اداری و صنعتی استفاده می شود.

جرثقیل کفی می تواند سبدی بر روی دستگاه خود (بوم یا تلسکوپ) برای نصب بنر یا تعمیرات و یا زیباتر کردن در ارتفاعات و… نصب کند.

البته معمولا این نوع جرثقیل ها بوم (تلسکوپ) ندارند ولی استثنا هم در این مدل از جرثقیل ها وجود دارد.

سامان کرین ارائه کننده خدمات جرثقیل کفی با کمترین هزینه و با بهترین تجهیزات می باشد.

ما همیشه برای بهتر کردن خدمات و با حداقل کردن قیمت که هم به نفع مشتری و هم به نفع ما هست سعی و تلاش خود را دو چندان می کنیم تا هم خدمات ما و هم تعداد مشتریانی که رضایت کامل از ما دارند بهتر شود .

برای کرایه جرثقیل کفی با کارشناسان ما تماس بگیرید تا از مناسب ترین قیمت اجاره جرثقیل کفی در تهران مطلع شوید.

جرثقیل کامیونی یا کفی چه کاربردی دارند؟

جرثقیل کفی دار بر روی کامیونهای معمولی نصب می شوند.

ظرفیت آنها پایین و حداکثر 20تن می باشد.

چند منظوره بوده و علاوه بر باربرداری ، جابه جایی کالا انجام می دهند.

نیروی محرکه از موتور کامیون تامین می شود و در مواقع عادی اهرم نیروی محرکه از حالت درگیر خارج می شود.

استفاده از جرثقیل کفی

استفاده از جرثقیل کفی در صنعت ساختمان سازی به دلیل ویژگی های منحصر به فردشان بسیار محبوب است. یکی از این ویژگی ها قابلیت حمل و جابجایی بارهای سنگین است. این جرثقیل در محل کار می تواند بسته های سنگین را جابجا کرده و در محل مناسب تحویل دهد. علاوه بر این، باید بدانید که جرثقیل کفی می تواند بارها و اجسام سنگین را با دقت و تمرکز بالایی بلند و حمل کند.

کاربردهای جرثقیل کفی

از کاربردهای جرثقیل کفی در صنعت ساختمان می توان به بلند کردن و حمل مصالح ساختمانی و تجهیزات سنگین اشاره کرد. علاوه بر این، این تجهیزات در کارهای ساختمانی مانند اجرای سقف و حمل و نقل، نصب و جابجایی خطوط لوله بزرگ و سیستم های تهویه مطبوع، نصب و جابجایی دکل های برق و خطوط انتقال و همچنین در پروژه های نفت و گاز کاربرد های بسیاری دارد.

استفاده بهینه از جرثقیل کفی

از آنجایی که جرثقیل کفی به یکی از ابزارهای پیشرو در صنعت ساختمان تبدیل شده است ، استفاده بهینه از جرثقیل کفی آ در برنامه ریزی پروژه و کنترل هزینه ساخت بسیار مهم است. همچنین با استفاده از این ابزار به راحتی می توانید کارهای پیچیده و زمان بری را انجام دهید و از این طریق می توانید کیفیت و بهره وری را در صنعت ساختمان افزایش دهید. در نتیجه عملکرد صحیح و ایمن جرثقیل های کفی به عنوان یکی از ابزارهای اصلی در صنعت ساختمان بسیار حائز اهمیت است. استفاده صحیح از این ابزار و آموزش کافی اپراتورها باعث ارتقای کیفیت کار و افزایش بهره وری صنعت ساختمان می شود.