جرثقیل کفی

جرثقیل کفی

جرثقیل کفی

جرثقیل کفی معمولا از ۳ تا ۱۵ تن استفاده میکند.

این مدل جرثقیل ها برای جابه جایی دستگاه ها ، کانکس ، پالت و … را به کار می روند. مزیت این نوع جرثقیل ها صرفه جویی در هزینه و زمان بوده چون دیگر نیازی ندارند دو ماشین ( جرثقیل و کفی ) هماهنگ کنند.

به طور معمول این مدل از جرثقیل ها بوم(تلسکوپ) ندارند.

ولی استثنا هم در این مدل از جرثقیل ها وجود دارد.

اجاره جرثقیل در تهران توسط جرثقیل سامان که یکی از بهترین و مجرب ترین شرکت‌ها در حوضه اجاره جرثقیل است.

که با در اختیار داشتن انواع جرثقیل‌های سنگین و سبک برای کاربردهای مختلف، خدماتی نظیر جابجایی بارهای سنگین را با کمترین قیمت و خسارت انجام می‌دهد.

جرثقیل کفی یکی از ابزارهای مهم در صنعت ساختمان و دیگر صنایع است . این ابزار قابلیت حمل و جابجایی اجسام سنگین را دارد و شما عزیزان به راحتی می توانید از جرثقیل کفی برای انجام کارهای سخت و پیچیده در محیط های ساختمانی و صنعتی استفاده کرد.

نکات و اطلاعات در مورد اجاره جرثقیل کفی

اجاره جرثقیل کفی‌ برای کار هایی که نیاز به حمل و نقل بار در سراسر شهر دارند، مناسب است.

جرثقیل‌ های کفی در اندازه‌ های مختلف و با ظرفیت‌ های متعدد وجود دارند.

و برای کاربرد های مختلف مناسب هستند.

شما می‌ توانید متناسب با نیاز خود بوم و بازو های مناسب برای جرثقیل را انتخاب کنید؛ یک جرثقیل کفی می‌ تواند دارای بوم تلسکوپی، سبد یا کابین،‌ قلاب و غیره… باشد. معمولا جرثقیل‌ های کفی روی خودرو هایی مانند خاور ها و کامیونت ها نصب می‌ شوند. البته در ظرفیت‌ های بیشتر ممکن است از کامیون‌ ها نیز برای این کاربرد استفاده شود.

در مجموع جرثقیل کفی به دلیل ویژگی های منحصر به فرد خود یکی از ابزارهای مهم در صنعت ساختمان می باشد. کارهای سنگین و پیچیده در محیط های ساختمانی و صنعتی را می توان به راحتی با این دستگاه تکمیل کرد. با این حال، استفاده از جرثقیل کفی به عنوان یک ابزار قدرتمند نیاز به دقت و احتیاط دارد. علاوه بر این، استفاده ایمن و موثر از جرثقیل کفی مستلزم آموزش و تجربه مناسب در استفاده از این تجهیزات است.

انواع جرثقیل کفی

۳،   ۵،   ۱۰  الی ۵۰ تن، جابه جایی تمامی دستگاه های صنعتی و غیره، جابه جایی انواع کانکسهای صنعتی و اداری، جابه جایی انواع چیلر ها در ارتفاعات، جابه جایی انواع پالت ها، جابه جایی انواع خودرو ها به تمام نقاط تهران و حومه، نصب انواع اسکلت های فلزی اعم از سوله و ساختمان، تخلیه و بارگیری انواع کامیون و تریلی ها و غیره.

قیمت کرایه جرثقیل کفی

با بهترین تجهیزات و با بهترین قیمت، خدمات جرثقیل کفی توسط سامان کرین ارائه می‌شود. تمرکز ما بر ارائه خدمات با قیمتی رقابتی و پایین است، که به نفع هم مشتریان و هم ما خواهد بود. ما همواره سعی می‌کنیم تا با ارتقاء خدمات و ارائه قیمت‌های جذاب، به رضایت بیشتر مشتریان دست یابیم و تعداد آنها را افزایش دهیم.

خدمات سامان کرین در رابطه با جرثقیل کفی در تهران

از جمله خدماتی که شرکت سامان کرین می تواند در سطح تهران بزرگ به شما عزیزان به صورت کاملا تخصصی ارائه دهد ، خدماتی همچون اجاره جرثقیل های کفی در تناژهای بار 3 تن، 5 تن، 7 تن، 10 تن و 15 تن می باشدکه در صورت تمایل و نیاز شما عزیزان از استفاده و بهره مندی از این خدمات فقط کافی است با شماره تماس های موجود در وبسایت سامان کرین تماس حاصل نموده و بعد از دریافت کارشناسی های حرفه ای از زبده ترین متخصصین ما اقدام به بررسی نیازهای خود نموده و مناسبترین جرثقیل کفی را از شرکت بزرگ سامان کرین درخواست نمایید.

با ما تا انتهای این مقاله از سری مقاله های سامان کرین همراه باشید تا اطلاعات کامل و مفیدی را در رابطه با خدمات جرثقیل کفی بدست آورید.

آشنایی با جرثقیل کفی

جرثقیل کفی از انواع  مختلفی برخوردار است که هر کدام از این انواع در پروژه ها و عملیاتی مختلفی که مناسب با قدرت و تناژ و قابلیت آن نوع جرثقیل کفی می باشد مورد استفاده قرار می گیرند.

لذا با توجه به این مساله نیاز است تا شما عزیزان قبل از اقدام به دریافت خدمات جرثقیل کفی از شرکت سامان کرین به نیازهای خود در رابطه با این ابزار بسیار کارآمد توجه نموده و از کارشناسی های متخصص و فعال در مجموعه سامان کرین استفاده نمایید . شما باید با توجه به نیاز و نحوه انجام عملیات و پروژه پیش روی خود جرثقیل مناسب را انتخاب کنید.

جرثقیل های کف یکی از پرکاربردترین انواع جرثقیل ها هستند. و همواره برای پیشبرد اهداف عمرانی و ساخت و سازی شما عزیزان مورد استفاده قرار می گیرند.

نکات ایمنی کار جرثقیل کفی

نکات ایمنی در کار با جرثقیل کفی به حائز اهمیت بیشتری نیاز داریم:

  1. برای شروع، اطمینان حاصل کنید که اپراتور جرثقیل از لحاظ سلامتی و بهداشت در وضعیت مناسبی قرار دارد. در صورت هر گونه مشکل صحیح، اپراتور باید از کار با جرثقیل خودداری کند.
  2. جرثقیل باید به صورت دوره‌ای سرویس دهی شود تا هر گونه مشکل یا خطر احتمالی پیش از آنکه خسارت ایجاد شود، رفع شود.
  3.  اپراتور نیز باید هر روز قبل از شروع کار، سیم بکسل‌ها، قطعات مختلف و روغن جرثقیل کفی را بررسی کند.
  4. هماهنگی با اعضای پروژه ضروری است؛ اپراتور نباید بدون هماهنگی با سایر اعضای پروژه عمل کند. افراد حاضر در محدوده جرثقیل باید از هر خطر ممکن به اپراتور اطلاع دهند.
  5. اگر وزن بار نزدیک به ظرفیت جرثقیل باشد، باید از قبل بررسی و آماده‌سازی انجام شود تا هر گونه خطر جلوگیری شود.

با رعایت نکات ایمنی و اجاره جرثقیل کفی از شرکت‌های معتبر، مطمئناً از انجام کارهای شما اطمینان حاصل خواهد شد.

جرثقیل کفی چیست

به جرثقیل‌های دارای بازوی متحرک برای باربری که همچنین دارای یک کفی در بخش عقب خود هستند، جرثقیل کفی گفته می‌شود. این نوع جرثقیل با تفاوت‌های زیادی نسبت به جرثقیل‌های بازویی دارد. به جای اینکه فقط برای حمل و جابجایی بارها به کار برود، این جرثقیل‌ها می‌توانند بار را بلند کرده و به مکان دیگری منتقل یا حتی پایین بیاورند. دکلی در قسمت عقبی این جرثقیل‌ها قرار دارد که این امکان را فراهم می‌کند.

یکی از مزایای اساسی این جرثقیل‌ها، صرفه‌جویی در زمان و مقرون به صرفه بودن آن‌هاست. به دلیل داشتن همزمان بازو و کفی، دیگر نیازی به دو جرثقیل جداگانه برای انجام کارهای مختلف نیست. این ویژگی باعث می‌شود که جرثقیل کفی به یک ابزار چندمنظوره تبدیل شود و در نتیجه، عملکرد بهتری داشته باشد.

آشنایی با جرثقیل کفی

در دنیای ساخت و ساز، انواع مختلفی از جرثقیل‌ها وجود دارند که برای انجام پروژه‌ها و عملیات مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای انتخاب مناسب‌ترین جرثقیل، نیاز است که نیازها و نحوه انجام پروژه را به دقت مورد بررسی قرار دهید. از جمله جرثقیل‌های مورد استفاده، جرثقیل‌های کفی جزو پراستفاده‌ترین نوع جرثقیل‌ها محسوب می‌شوند.

جرثقیل‌ کفی به دلیل امکان کرایه آن‌ها، اغلب به موجبیت صرفه‌جویی در هزینه‌ها شناخته می‌شوند. این بدان معناست که شما نیازی به مالکیت و نگهداری ماشین‌آلات جرثقیل ندارید و می‌توانید با اجاره جرثقیل کفی، بارها را به آسانی بالا ببرید و پایین آورید، همچنین آن را از یک مکان به مکان دیگر منتقل کنید.

به عبارت دیگر، انتخاب جرثقیل کفی مناسب به شما کمک می‌کند تا هماهنگی بهتری با نیازهای پروژه داشته باشید و همچنین در مدیریت هزینه‌های پروژه بهبود بخشید.

کرایه جرثقیل کفی

یکی از بهترین و معتبر ترین شرکت های ارائه دهنده خدمات حرفه ای اجاره و فروش جرثقیل کفی در تهران شرکت سامان کرین می باشد. این شرکت با دارا بودن کادری مجرب و حرفه ای در تمامی موارد خدماتی جرثقیل کفی طی تمامی مراحل پروژه های ساختنمانی و عمرانی و … تا آخرین لحظه در کنار شما برای رفع تمامی نیازهای شما عزیزان خواهد بود.

جرثقیل کفی برای حمل ،جا به جایی و بارگیری انواع مختلفی از دستگاه ها یا وسیله ها ازوزن ۳ تا ۱۵ تن استفاده می کند.

مزیت این نوع جرثقیل ها صرفه جویی در هزینه است پس به پرداخت هزینه بیشتر و اجاره دو ماشین جرثقیل و کفی (خودروی حمل بار) جدا نیازی نیست.

مزیت بعدی جرثقیل کفی به صرفه جویی در زمان است که نیازی ندارند تا دو ماشین (جرثقیل و کفی) را هماهنگ کنند.
به طور معمول از انواع مختلف جرثقیل کفی برای حمل و جابه جایی همه دستگاه های صنعتی، جابه جایی انواع پالت ها، جابه جایی انواع ماشین و انواع کانکس های اداری و صنعتی استفاده می شود.

جرثقیل کفی می تواند سبدی بر روی دستگاه خود (بوم یا تلسکوپ) برای نصب بنر یا تعمیرات و یا زیباتر کردن در ارتفاعات و… نصب کند.

البته معمولا این نوع جرثقیل ها بوم (تلسکوپ) ندارند ولی استثنا هم در این مدل از جرثقیل ها وجود دارد.

سامان کرین ارائه کننده خدمات جرثقیل کفی با کمترین هزینه و با بهترین تجهیزات می باشد.

ما همیشه برای بهتر کردن خدمات و با حداقل کردن قیمت که هم به نفع مشتری و هم به نفع ما هست سعی و تلاش خود را دو چندان می کنیم تا هم خدمات ما و هم تعداد مشتریانی که رضایت کامل از ما دارند بهتر شود .

برای کرایه جرثقیل کفی با کارشناسان ما تماس بگیرید تا از مناسب ترین قیمت اجاره جرثقیل کفی در تهران مطلع شوید.

جرثقیل کامیونی یا کفی چه کاربردی دارند؟

جرثقیل کفی دار بر روی کامیونهای معمولی نصب می شوند.

ظرفیت آنها پایین و حداکثر 20تن می باشد.

چند منظوره بوده و علاوه بر باربرداری ، جابه جایی کالا انجام می دهند.

نیروی محرکه از موتور کامیون تامین می شود و در مواقع عادی اهرم نیروی محرکه از حالت درگیر خارج می شود.

استفاده از جرثقیل کفی

استفاده از جرثقیل کفی در صنعت ساختمان سازی به دلیل ویژگی های منحصر به فردشان بسیار محبوب است. یکی از این ویژگی ها قابلیت حمل و جابجایی بارهای سنگین است. این جرثقیل در محل کار می تواند بسته های سنگین را جابجا کرده و در محل مناسب تحویل دهد. علاوه بر این، باید بدانید که جرثقیل کفی می تواند بارها و اجسام سنگین را با دقت و تمرکز بالایی بلند و حمل کند.

کاربردهای جرثقیل کفی

از کاربردهای جرثقیل کفی در صنعت ساختمان می توان به بلند کردن و حمل مصالح ساختمانی و تجهیزات سنگین اشاره کرد. علاوه بر این، این تجهیزات در کارهای ساختمانی مانند اجرای سقف و حمل و نقل، نصب و جابجایی خطوط لوله بزرگ و سیستم های تهویه مطبوع، نصب و جابجایی دکل های برق و خطوط انتقال و همچنین در پروژه های نفت و گاز کاربرد های بسیاری دارد.

استفاده بهینه از جرثقیل کفی

از آنجایی که جرثقیل کفی به یکی از ابزارهای پیشرو در صنعت ساختمان تبدیل شده است ، استفاده بهینه از جرثقیل کفی آ در برنامه ریزی پروژه و کنترل هزینه ساخت بسیار مهم است. همچنین با استفاده از این ابزار به راحتی می توانید کارهای پیچیده و زمان بری را انجام دهید و از این طریق می توانید کیفیت و بهره وری را در صنعت ساختمان افزایش دهید. در نتیجه عملکرد صحیح و ایمن جرثقیل های کفی به عنوان یکی از ابزارهای اصلی در صنعت ساختمان بسیار حائز اهمیت است. استفاده صحیح از این ابزار و آموزش کافی اپراتورها باعث ارتقای کیفیت کار و افزایش بهره وری صنعت ساختمان می شود.

اهمیت کرایه جرثقیل کفی

به جهت انجام حمل و جابجایی دستگاه‌ها یا وسایل با وزن ۳ تا ۱۵ تن، بهترین گزینه کرایه جرثقیل کفی است. این تصمیم به شما کمک می‌کند تا به راحتی و با کارآیی بالا، وسایل خود را از یک مکان به مکان دیگر منتقل کنید.

با اجاره جرثقیل کفی امکان دستیابی به وسیله مورد نیاز شما در کمترین زمان ممکن فراهم می‌شود. این روش نه تنها به شما امکان حمل و جابجایی آسان می‌دهد بلکه هزینه‌های مربوط به اجاره دو ماشین جداگانه را نیز صرفه‌جویی می‌کند.

مزایای استفاده از جرثقیل کفی دار

استفاده از جرثقیل کفی به عنوان یک روش انتقال اشیای سنگین از مکان به مکان دیگر از مزایای اصلی این وسیله بهره‌برداری می‌کند. این جرثقیل‌ها، علاوه بر باربرداری و تخلیه، امکان انتقال سریع و آسان اشیاء را از یک مکان به مکان دیگر فراهم می‌سازند.

برای تجربه سریع راه‌اندازی جرثقیل، اجاره این نوع جرثقیل گزینه‌ای موثر است. این اقدام می‌تواند سرعت انجام کارها را افزایش داده و کارها را پیش از شلوغی کوچه و خیابان‌ها به اتمام برساند.

این جرثقیل به لحاظ ابعاد کوچک خود، قدرت بالایی دارد. این ویژگی با اجاره جرثقیل کفی دار امکان بهره‌گیری از محور‌های سنگین، قدرت هیدرولیک قوی و استاندارد آن را فراهم می‌کند. این ابزار قادر به انتقال اشیاء سنگین به ارتفاعات بالا نیز می‌باشد.

ابعاد کوچک این جرثقیل کارایی این وسیله را در فضاهای محدود افزایش می‌دهد. در ادامه مقاله به توضیح بیشتر در این زمینه پرداخته خواهد شد.

استفاده از جرثقیل‌ کفی می‌تواند مشکلات موجود در پروژه را به حداقل برساند و از این‌رو می‌تواند دغدغه کارفرما و پیمانکاران را به شدت کاهش دهد.

انتخاب تناژ مناسب

تعیین تناژ جرثقیل‌ کفی دار بر اساس توانایی و ویژگی‌های آنها صورت می‌پذیرد. تناژ هر جرثقیل، قطعات و اجزای مختلف آن را به‌طور مستقیم تعیین می‌کند.

این تناژ نشان‌دهنده حداکثر وزنی است که جرثقیل قادر به جابه‌جایی آن است. باید به‌یاد داشت که با افزایش تناژ، هزینه نیز افزایش می‌یابد. در نتیجه، هنگام اجاره جرثقیل در تهران، باید به دقت به حداکثر وزن و حجم باری که قصد جابه‌جایی آن را دارید، توجه کنید.

جرثقیل‌ کفی دار بر روی ماشین‌های سنگین نصب می‌شوند و با افزایش تناژ، نیاز به ماشین‌های سنگین‌تر نیز احساس می‌شود. به‌عنوان‌مثال، جرثقیل‌های ۱۵ تنی بر روی تریلرها نصب می‌شوند، در حالی که جرثقیل‌های سه تنی بر روی کامیونت‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند.