برای افزودن متن مورد نظرتان اینجا کلیک کنید

جرثقیل سبد دار در چه مواردی مورد استفاده قرار میگیرد؟

از جرثقیل سبد دار می توان استفاده های گوناگونی کرد به دلیل داشتن اتاق که مهم ترین و متداول ترین استفاده آن را می توان تعمیرات تیر های برقی، نظافت نمای ساختمان ها، تعمیرات داخل تونل ها، نصب بنر یا هرگونه تعمیرات و یا زیبا سازی در ارتفاعات نام برد.

اجاره جرثقیل در تهران توسط جرثقیل مهندس حضرتی که یکی از بهترین و مجرب ترین شرکت‌ها در حوضه اجاره جرثقیل است که با در اختیار داشتن انواع جرثقیل‌های سنگین و سبک برای کاربردهای مختلف، خدماتی نظیر جابجایی بارهای سنگین را با کمترین قیمت و خسارت انجام می‌دهد.

موارد استفاده از جرثقیل سبد دار

فضای سبز

شاخه‌زنی و هرس کردن درختان و نیز پروژه‌هایی که به فضای سبز شهری و طراحی فضای سبز و معابر شهری در ارتفاع مربوط می شوند.

نمای ساختمان

اجرای نمای شیشه‌ای، تمیز کردن و شستشوى نمای ساختمان، نورپردازی نمای ساختمان و خدمات ساختمانی که بدون استفاده از داربست انجام میشود.

انجام تصویربرداری

انجام خدماتی که به فیلمبرداری و عکاسی مراسم و مناسبتها مربوط است.

رنگ‌آمیزی و نقاشی

رنگ کردن ساختمان‌ها ، سوله‌های صنعتی و اجرای طرح زیباسازی معابر شهری که به‌وسیله نقاشی‌های دیواری انجام میشود.

سیستم های امنیتی

انجام پروژه‌ سیستم‌های حفاظتی، دوربین‌های مداربسته و اعلام حریق در ارتفاع از موارد مورد استفاده است.

خدمات شهری

کابل‌کشی، عوض کردن و نصب چراغ‌های روشنایی آذین‌بندی شده و نورپردازی معابر و نصب تابلوها و المان‌های تبلیغاتی

چرا این نوع جرثقیل؟

استفاده از این نوع جرثقیل به دلیل داشتن کابین سبب سرعت بخشیدن در انجام و ایمنی بیشتر کارها می شود. این مدل جرثقیل ها امکان دسترسی به افراد در ارتفاعات بالا و مکان هایی که استفاده از سایر روش ها یا ابزارها مشکل به نظر میرسد را راحت تر می کند جرثقیل مهندس حضرتی به دلیل داشتن انواع جرثقیل ها و فعالیت در زمینه اجاره جرثقیل و نیز سابقه طولانی خدمت رسانی باعث آسودگی خاطر مشتریان میشود.

انواع جرثقیل های سبد دار

جرثقیل‌ های سبد دار خود نوع خاصی از جرثقیل محسوب می‌ شوند؛

به همین دلیل در مدل‌ های آن‌ ها تنوع زیادی وجود ندارد و به چند نوع محدود می‌ شوند. در ایران جرثقیل‌ های سبد دار معمولا روی نیسان‌ ها یا خاور ها نصب می‌ شوند.

ظرفیت سبد جرثقیل‌ ها متغیر است؛

وابسته به این که چند نفر قرار است در ارتفاع مورد نظر شما فعالیت کنند، می‌ توانید اجاره جرثقیل سبد دار با ظرفیت‌ های مختلف را انجام دهید.

معمولا جرثقیل‌ های سبد دار با ظرفیت یک نفر تا ارتفاع ده متر و جرثقیل‌ هایی با سبد دو نفره تا ارتفاع دوازده متر بالا می‌ روند.

به طور کلی می‌ توان گفت جرثقیل‌ های سبد دار ترکیبی از جرثقیل و بالابر هستند.

این دسته از جرثقیل‌ ها جک ندارند و حتی می‌ توانند در حین کار حرکت نیز داشته باشند. البته در برخی از پروژه‌ ها کاربران لازم دارند که به ارتفاع بیشتری برسند.

نمونه‌ های خاصی از جرثقیل سبد دار نیز وجود دارد که می‌ تواند به ارتفاع‌ های بالاتر دسترسی داشته باشد.

اجاره جرثقیل سبد دار

جرمهندس حضرتی با دارا بودن انواع مختلف جرثقیل ازجمله جرثقیل های سبد دار (کابین دار) سبب سهولت خدمات رسانی به مشتریان عزیز می شود.

  • نصب کندانسور کولر های گازی
  • تعمیرات تیر های برق
  • نظافت و شستشوی نمای ساختمان
  • تعمیرات داخل تونلها
  • نصب و تعمیر تابلو ها و نیز نصب و تعمیرات تجهیزات ترافیکی
  • دوربین مدار بسته
  • نصب بنر

جرثقیل های سبد دار به دلیل داشتن سبد یا همان کابین استفاده های گوناگونی دارد . هم چنین این نوع جرثقیل ها امکان کار در ارتفاعات بالا را دارند . در نتیجه بسته به حجم کالا و ارتفاع باید جرثقیل مد نظر خود را انتخاب کنید.

اجاره جرثقیل سبد دار به راحت ترین شکل

براما برای راحت تر کردن اجاره جرثقیل و بالابر و سرعت بخشیدن به روند انجام کارها به صورت ۲۴ ساعته و ۷ روز هفته آماده خدمت رسانی به شما هستیم . همچنین اگر حجم کاری شما کم است و نیازی به اجاره ندارید می توانید با کارشناسان ماتماس گرفته و به راحتی جابه جایی و حمل خود را به ما بسپارید.

سرعت در ارائه خدمات

ما با زیاد شدن تقاضا و نیاز در ارائه خدمات در این زمینه ها مخصوصا در اجاره جرثقیل سبد دار آمادگی خود را در ارائه هرچه سریعتر و راحت تر به مشتریان عزیز اعلام می کنیم.

قیمت مناسب در اجاره جرثقیل سبد دار

جرثقیل مهندس حضرتی برای کسب رضایت هرچه بیشتر شما مشتریان عزیز با قیمت های بسیار پایین و رقابتی خدماتی ازجمله اجاره جرثقیل سبد دار ارائه می کند.

قرارداد با شرکتها

جرثقیل مهندس حضرتی با سابقه کاری بیش از ۱۰ سال در صنعت جرثقیل های کوچک و بزرگ آمادگی خود را در خدمات رسانی به شما مشتریان عزیز و شرکت های خصوصی و دولتی برای هر گونه قرارداد ماهیانه و سالیانه اعلام می کنیم.